Skip to main content

O nas

Windweb - Agencja Interaktywna.
Istniejemy od 2014 roku na polskim rynku.

Tworzymy wyjątkowe strony internetowe

Wykorzystujemy innowacyjne rozwiązania korzystając również z najnowszych standardów tworzenia stron www.

Firma powstała w 2014 roku w odpowiedzi na coraz większe zapotrzebowanie firm na profesjonalne i nowoczesne usługi IT. Wraz z rozwojem i coraz większym doświadczeniem rozszerzyliśmy naszą ofertę o profesjonalne usługi graficzne, projektowanie materiałów reklamowych jak i również usługę hostingu.

Windweb w liczbach

1000+
Zrealizowanych zgłoszeń od naszych klientów
45+
Zadowolonych stałych klientów
30+
Wygranych przetargów publicznych

Co o nas piszą

Opinie od naszych klientów

 • Carlline Butik

  "Współpraca przebiegła sprawnie i po mojej myśli w sposób profesjonalny i terminowy. Strona została wykonana na miarę moich potrzeb oraz na miarę potrzeb moich potencjalnych klientów. Strona jest przejrzysta i łatwa w obsłudze co jest dużą zaletą dla kupujących.WINDWEB zapewnia profesjonalną obsługę, stały kontakt, szacunek do klienta oraz wysoką jakość oferowanych usług.Chciałabym polecić firmę WINDWEB jako godnego partnera w biznesie dla każdego, kto potrzebuje kompleksowej obsługi w zakresie stworzenia strony internetowej."

  Karolina Brzeźińska
 • Żuławy TV

  Pragnę wyrazić wysokie uznanie i satysfakcję ze współpracy z firmą WINDWEB. Firmie tej zleciliśmy wykonanie naszej strony internetowej www.zulawytv.pl a zlecenie zostało wykonane terminowo, solidnie, w pełni zgodnie z
  wcześniejszymi ustaleniami i zamówieniem. Szczególnie cenimy sobie terminowość oraz fachowe doradztwo na każdym etapie realizacji projektu oraz to, że, zawsze możemy liczyć na natychmiastową pomoc oraz pomoc merytoryczną.
  W związku z powyższym pozostajemy w stałych kontaktach i z przyjemnością rekomendujemy wymienioną firmę, jako bardzo solidnego partnera i nie pozostaje nam nic innego jak polecić usługi firmy WINDWEB wszystkim firmą, instytucjom i osobom, szukającym solidnego partnera w zakresie tworzenia i promocji stron internetowych.

  Edyta kozakiewicz
 • Gmina Brzeziny

  Potwierdzamy niniejszym, iż firma WINDWEB Marek Wiatr z siedzibą przy ul. Kalinowej 2 w Łężycach jest naszym stałym wykonawcą i serwisantem świadczącym usługi polegające na opiece serwisowej i technicznej. Poniżej zestawienie kilku zadań, przy realizacji, których korzystaliśmy z doświadczenia firmy WINDWEB Marek Wiatr w zakresie projektowania stron www: - projektowanie strony www - wdrożenie i szkolenie z systemu CMS - utrzymanie hostingu i domeny

  Bardzo cenimy sobie współpracę z firmą WINDWEB, jako rzetelnym wykonawcą. Wszystkie zlecone prace wykonane zostały terminowo i solidnie, z zachowaniem najwyższej jakości, zgodnie z wymaganiami i oczekiwaniami. Szczerze polecamy firmę WINDWEB, jako solidnego usługodawcę w zakresie projektowania i wdrożenia stron www.

  Wójt Gminy Barbara Hojnacka
 • Żuławska Lokalna Grupa Działania

  Żuławska Lokalna Grupa Działania informuje, że firmie WINDWEB Marek Wiatr zostało zlecone stworzenie strony internetowej o tematyce prowadzonej działalności. Z tego zadania firma WINDWEB wywiązała się wzorowo. Od początku zlecenia nasza współpraca układała się pomyślnie i bez żadnych nieporozumień. Profesjonalizm jak i zaangażowanie wkładane w wykonywaną pracę dały się wyczuwać w każdym kroku.
  Współpracując z firmą WINDWEB nie ma mowy o ponaglaniu, przypominaniu lub kontroli powierzonej pracy. Niejednokrotnie było wręcz odwrotnie, gdy przedstawiciel firmy dzwonił i dopytywał o dodatkowe informacje. Stworzona przez firmę WINDWEB strona internetowa spełniła nasze oczekiwania zarówno pod względem wizualnym jak i ogólnego układu strony. Osoba, kontaktując się z nami była miła, uprzejma i życzliwa, dlatego uważam, że jest to dobry i godny polecenia partner w kwestii promocji firmy.

  PREZES Michał Chrząszcz
 • GOK w Stegnie

  Z firmą WINDWEB mieliśmy do czynienia w roku 2016. Szukaliśmy odpowiedniej oraz zaufanej firmy, która spełni nasze wymagania i oczekiwania odnośnie budowy strony internetowej. Od samego początku firma WINDWEB wykazała się niesamowitym profesjonalizmem. Jako, że jesteśmy jednostką publiczną, ważnym elementem naszej współpracy był szybki kontakt. Firma WINDWEB za każdym razem służyła nam szybka pomocą oraz dobrą radą.
  Bardzo miło wspominamy wspólną współprace i uważamy, że rzetelność oraz dbałość o klienta jest u pracowników firmy WINDWEB na najwyższym poziomie. Z dużą satysfakcją możemy polecić usługi firmy WINDWEB zainteresowanym.

  Dyrektor Łukasz Niedźwiecki